Start

Zobacz także nasze:

 

AUDIO PALACE - sklep Hi-Fi Audio

Perfekcyjny dźwięk to coś więcej niż tylko wypełnienie otaczającej nas przestrzeni. To także sprzęt muzyczny z najwyższej półki. Szczeciński salon DAT oferuje państwu do dyspozycji ponad 150 m² powierzchni wypełnionej najwyższej jakości sprzętem oraz kompetentny personel, który postara się sprostać Państwa wymaganiom.

Na stronie internetowej salonu, znajdą państwo prezentację oferty sklepu, recenzje sprzętu Hi-End oraz opis bieżących wydarzeń z życia salonu. Zapraszamy.

Lokalizacja: Szczecin

Justyna Skubis - certyfikowana konsultantka DISC D3

Zachowania wszystkich ludzi można podzielić na 4 grupy. Każda z tych grup ma określone cechy charakteru, zdefiniowane wzorce zachowania i komunikowania się. Każdą z tych grup motywuje co innego i w inny sposób dąży do zaspokojenia swoich potrzeb. Te różnice usystematyzowane zostały w modelu osobowości DISC jako 4 style zachowania. Poznając style poszczególnych osób, można przewidzieć ich zachowania.

Wykorzystaj tę wiedzę by budować lepsze relacje i działać efektywniej!

Lokalizacja: Pruszków

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rybniku

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie jest jednostką powołaną do realizacji zadań z zakresu pomocy społecznej. Jego celem jest świadczenie wysokiej jakości usług społecznych na rzecz mieszkańców Powiatu Rybnickiego.

Placówka zajmuje się nadzorem nad domami pomocy społecznej oraz placówkami opiekuńczo – wychowawczymi, wspieraniem rodzin zastępczych wraz z usamodzielnianiem wychowanków tych rodzin
i innymi zadaniami w zakresie pomocy społecznej.

Lokalizacja: Rybnik

TR Studios - profesjonalne studio nagrań

Profesjonalna strona dla profesjonalnego studia nagrań - jedna z najciekawszych realizacji naszej firmy. Przygotowaliśmy witrynę internetową dla jednego z najlepszych studio muzycznych w Polsce. Bogata szata graficzna, ciekawe intro wykonane
w technologii flash oraz angielska wersja strony. Po prostu cudo ;-)

Nagrywają tu m.in. ŁZY, Myslowitz, Liroy, IRA, Zbigniew Preisner i wiele innych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

TR Studios jest pierwszym polskim studiem nominowanym do nagród amerykańskiego przemysłu fonograficznego GRAMMY w czterech kategoriach:

  • najlepsza płyta rockowa amerykańska
  • najlepszy utwór
  • najlepszy singiel
  • najlepszy producent

Firma studiotomcom.pl poleca!!!

Lokalizacja: Warszawa

Willa Joker - Luksusowy pensjonat w Krynicy Morskiej

Zapraszamy na stronę pensjonatu oferującego wysoki standard pokoi oraz niezapomniane chwile podczas pobytu nad morzem.

Jest to kolejna realizacja w naszym dorobku w której zastosowano szablon responsywny - automatycznie dostosowujący się do szerokości ekranu i zmieniający swój układ w zależności od ilości dostępnego miejsca na monitorze lub wyświetlaczu.

Lokalizacja: Krynica Morska

Biuro podróży Viktoria Travel

Strona internetowa wraz z rozbudowanym CMSem wykonana dla biura podróży Viktoria Travel. Estetyczny szablon oraz słoneczna grafika zachęcają do odpoczynku oraz udania się na wymarzone wakacje.

Z technicznych rozwiązań zastosowano m.in. rozszerzoną wyszukiwarkę wycieczek MerlinX, efektowny slider oraz szablon responsywny, dostosowujący swoją szerokość do rozmiaru monitora na którym strona będzie wyświetlana.

Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny / Internet

Technika Grzewcza i Sanitarna. Piotr Tatarczyk

Oto kolejna ciekawa pozycja w naszym dorobku. Dla firmy specjalizującej się w technice grzewczej i sanitarnej wykonano atrakcyjną graficznie stronę internetową, stanowiącą skuteczną metodę promocji oraz marketingu wizualnego.

Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny

AVC System

Priorytetem działalności firmy AVC System są usługi z zakresu regeneracji części form wtryskowych do tworzyw sztucznych, wykrojników, tłoczników oraz części innych urządzeń technicznych poprzez napawanie /spawanie/ laserowe i obróbkę wykańczającą.

W swojej działalności firma wykorzystuje na szeroką skalę nowoczesną technologię spawania laserowego, pozwalające na perfekcyjne wykończenie obrabianych detali.

Lokalizacja: Rzeszów

InduDesign

Strona ciekawa artystycznie, nieco ascetyczna, niewątpliwie niebanalna - oddająca charakter i osobowość właścicielki firmy InduDesign, zajmującej się szeroko pojętą grafiką komputerową oraz przygotowywaniem materiałów promocyjnych i reklamowych.

Mimo krótkiego stażu na rynku, firma może się pochwalić bogatym portfolio z licznymi prestiżowymi klientami.

Lokalizacja: Radomsko

California Girl - nowa marka odzieżowa

Szukasz czegoś wyjątkowego? Chcesz się wyróżnić z tłumu? California Girl to undergroudowe i nieszablonowe podejście do stylu i ubioru, pozwalające na wyrażenie własnego indywidualizmu oraz autonomii jednostki.

Lokalizacja: Internet

Biuro podróży Carotour

Strona internetowa wraz z rozbudowanym CMSem wykonana dla rybnickiego biura podróży Carotour. Estetyczny szablon oraz słoneczna grafika zachęcają do odpoczynku oraz udania się na wymarzone wakacje.

Z technicznych rozwiązań zastosowano m.in. rozszerzoną wyszukiwarkę wycieczek MerlinX, efektowny slider oraz szablon responsywny, dostosowujący swoją szerokość do rozmiaru monitora na którym strona będzie wyświetlana.

Lokalizacja: Rybnik

Biuro Podróży Wiola

Biuro Podróży WIOLA daje Państwu możliwość rezerwacji wycieczek przez internet i call center - drogą telefoniczną. Na stronie prezentowane są dziesiątki ofert atrakcyjnego wypoczynku przez cały rok. Zapraszamy ;-)

Lokalizacja: Rybnik