Portfolio-Realizacje 2

Zobacz także nasze:

 

www.biuropodrozywiola.pl
Biuro Podróży Wiola

Biuro Podróży WIOLA daje Państwu możliwość rezerwacji wycieczek przez internet i call center - drogą telefoniczną. Na stronie prezentowane są dziesiątki ofert atrakcyjnego wypoczynku przez cały rok. Zapraszamy ;-)

Lokalizacja: Rybnik

 

www.bialyhotel.com.pl
Hotel Biały - Apartamenty z widokiem na morze


Hotel Biały w Krynicy Morskiej to nowootwarty czterogwiazdkowy luksusowy hotel. Dla tak wymagającego klienta, również i jego strona www musi zachowywać odpowiednio wysoki poziom wykonania i kunszt dopracowania detali.

Jest to kolejna realizacja w naszym dorobku w której zastosowano szablon responsywny - automatycznie dostosowujący się do szerokości ekranu i zmieniający swój układ w zależności od ilości dostępnego miejsca na monitorze lub wyświetlaczu.

Lokalizacja: Krynica Morska

 

(offline)
ArtShow Katowice

Firma zajmuje się organizacją imprez z udziałem dzieci. Prowadzi imprezy plenerowe, urodziny dla dzieci, animacje w trakcie imprez okolicznościowych, dyskoteki, zajęcia taneczne w przedszkolach, warsztaty taneczne i teatralne.

ArtShow jest grupą ludzi obdarzonych poczuciem humoru, posiadającą duży zapał do pracy i nieograniczoną liczbę pomysłów. Zespół stanowią doświadczeni instruktorzy taneczni i teatralni, oraz animatorzy, którzy z wielka radością sprawią radość i wywołają uśmiech na dziecięcych ustach.

Lokalizacja: Katowice

 

(offline)
CMM Design - Centrum MultiMedialne

Chciałoby się powiedzieć że każda kolejna realizacja w dorobku firmy jest lepsza od poprzedniej ;-)  Strona Centrum MultiMedialnego CMM to witryna posiadająca niezwykle żywą szatę graficzną oraz ciekawe rozwiązanie nagłówka strony.

Natomiast działalność Centrum MultiMedialnego to szeroko pojęte usługi reklamowe, świadczone zarówno dla firm jak i dla klientów indywidualnych.

Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny

 

zobacz więcej...
esBank - Bank Spółdzielczy w Radomsku - reklama telewizyjna

Kontynuując współpracę z Bankiem Spółdzielczym w Radomsku, firma TOMcom zrealizowała reklamę telewizyjną będąca elementem zakrojonej na szeroką skalę kampanii promocyjno-reklamowej.

Mimo że jest to pierwsza tego typu realizacja w dorobku firmy, zachwyca ona pełnym profesjonalizmem oraz perfekcyjnością wykonania.

Lokalizacja: Radomsko

 

zobacz więcej...
esBank - Bank Spółdzielczy w Radomsku

Dla Banku Spółdzielczego w Radomsku firma TOMcom wykonała animowane logo - docelowo stanowić ma ono element prezentacji multimedialnych oraz dołączane ma być do materiałów promocyjnych i reklamowych.

Mimo że pozornie animacja nie wydaje się zbyt rozbudowana, to jednak jest dość złożona - składa się z kilkudziesięciu niezależnie animowanych elementów.

Lokalizacja: Radomsko

 

www.tatarczyk-instalacje.pl
Technika Grzewcza i Sanitarna. Piotr Tatarczyk

Oto kolejna ciekawa pozycja w naszym dorobku. Dla firmy specjalizującej się w technice grzewczej i sanitarnej wykonano atrakcyjną graficznie stronę internetową, stanowiącą skuteczną metodę promocji oraz marketingu wizualnego.

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

 

www.indudesign.pl
InduDesign

Strona ciekawa artystycznie, nieco ascetyczna, niewątpliwie niebanalna - oddająca charakter i osobowość właścicielki firmy InduDesign, zajmującej się szeroko pojętą grafiką komputerową oraz przygotowywaniem materiałów promocyjnych i reklamowych.

Mimo krótkiego stażu na rynku, firma może się pochwalić bogatym portfolio z licznymi prestiżowymi klientami.

Lokalizacja: Radomsko

 

czytaj więcej...
zobacz prezentację...
Elektrownia Rybnik SA - Prezentacja multimedialna

Prezentacja multimedialna wykonana dla Elektrowni Rybnik SA, to niewątpliwie jedno z najciekwawszych i najbardziej prestiżowych zleceń, powierzonych do wykonania TOMcom'owi. Celem prezentacji jest chronologiczne przedstawienie historii budowy na terenie Elektrowni Rybnik instalacji mokrego odsiarczania spalin - jednej z największych inwestycji w historii zakładu.

Można być dumnym z faktu, że największa śląska elektrownia, zakład przemysłowy zatrudniający ponad 3000 pracowników, decyduje się na współpracę z firmą TOMcom.

Lokalizacja: Rybnik

 

www.arw-vectra.pl
Agencja Reklamowo-Wydawnicza Vectra

Oto kolejna ciekawa realizacja wykonana dla firmy z branży reklamowo-wydawniczej.

Firma zajmuje się wydawaniem publikacji książkowych i reklamowych. W dorobku Agencji Reklamowo - Wydawniczej Vectra znajduje się wiele ciekawych tytułów książek o charakterze historycznym, kulturalnym i edukacyjnym.

Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny / Czuchów

 

offline
Biuro rachunkowe Tax Partner

Niezbyt rozbudowana ale za to niezwykle przejrzysta i przyjazna strona wykonana dla biura rachunkowego.

Witryna będąca wizytówką sieciową firmy, prezentuje najważniejsze informacje dla klientów zainteresowanych skorzystaniem z jej usług księgowych.

Lokalizacja: Poznań / Przeźmierowo

 

www.eck-prestige.pl
PRESTIGE - Europejskiego Centrum Kształcenia

Firma Prestige zajmuje się organizacją szkoleń pracowniczych. Oferuje szeroką gamę otwartych, jak i zamkniętych szkoleń. Misją firmy jest wspieranie rozwoju i zwiększanie zysków kontrahentów poprzez wspólne wyznaczanie celów oraz wiedzy i umiejętności potrzebnych do ich osiągnięcia.

Szkolenia kierowane są zarówno do kadry menedżerskiej każdego działu i szczebla zarządzania oraz do pracowników niższego szczebla. Firma Prestige oferuje rozwój umiejętności interpersonalnych niezbędnych do prawidłowego zarządzania firmą, własną pracą oraz personelem. Zwiększanie kompetencji pracowników jest jednym z podstawowych warunków rozwoju firmy, dlatego w swoim portfolio znajdują się działy kadr, finansów, księgowości, logistyki, obsługi klienta, marketingu, specjalistów działów handlowych i public relations.

Lokalizacja: Katowice / Mikołów

 

www.moldmaker.pl
Mega Mold sp. z o.o. - Laserowa regeneracja form wtryskowych

Najnowsza strona internetowa naszego autorstwa to witryna firmy Mega Mold z Rzeszowa. Priorytetem działalności tej firmy jest laserowa regeneracja form do ciśnieniowego wytłaczania tworzyw sztucznych. Dzięki zastosowaniu laserowej stacji spawalniczej możliwa jest precyzyjna i dokładna obróbka metali.

Opis działalności firmy brzmi bardzo ciekawie. Równie interesująca jest sieciowa witryna Mega Moldu, w której najbardziej rzuca się w oko niebanalna animacja flash stanowiąca nagłówek strony.

Lokalizacja: Rzeszów