Start

Zobacz także nasze:

 

www.autoturek.pl
Auto-Turek - Mercedes serwis

Prezentujemy Państu kolejny sklep internetowy w naszym dorobku. Tym razem jest to realizacja wykonana dla dystrybutora części samochodowych, wyspecjalizowanego w samochodach marki Mercedes.

Lokalizacja: Rybnik

 

www.bialyhotel.com.pl
Hotel Biały - Apartamenty z widokiem na morze


Hotel Biały w Krynicy Morskiej to nowootwarty czterogwiazdkowy luksusowy hotel. Dla tak wymagającego klienta, również i jego strona www musi zachowywać odpowiednio wysoki poziom wykonania i kunszt dopracowania detali.

Jest to kolejna realizacja w naszym dorobku w której zastosowano szablon responsywny - automatycznie dostosowujący się do szerokości ekranu i zmieniający swój układ w zależności od ilości dostępnego miejsca na monitorze lub wyświetlaczu.

Lokalizacja: Krynica Morska

 

(offline)
ArtShow Katowice

Firma zajmuje się organizacją imprez z udziałem dzieci. Prowadzi imprezy plenerowe, urodziny dla dzieci, animacje w trakcie imprez okolicznościowych, dyskoteki, zajęcia taneczne w przedszkolach, warsztaty taneczne i teatralne.

ArtShow jest grupą ludzi obdarzonych poczuciem humoru, posiadającą duży zapał do pracy i nieograniczoną liczbę pomysłów. Zespół stanowią doświadczeni instruktorzy taneczni i teatralni, oraz animatorzy, którzy z wielka radością sprawią radość i wywołają uśmiech na dziecięcych ustach.

Lokalizacja: Katowice

 

zobacz więcej...
esBank - Bank Spółdzielczy w Radomsku - reklama telewizyjna

Kontynuując współpracę z Bankiem Spółdzielczym w Radomsku, firma TOMcom zrealizowała reklamę telewizyjną będąca elementem zakrojonej na szeroką skalę kampanii promocyjno-reklamowej.

Mimo że jest to pierwsza tego typu realizacja w dorobku firmy, zachwyca ona pełnym profesjonalizmem oraz perfekcyjnością wykonania.

Lokalizacja: Radomsko

 

zobacz więcej...
esBank - Bank Spółdzielczy w Radomsku

Dla Banku Spółdzielczego w Radomsku firma TOMcom wykonała animowane logo - docelowo stanowić ma ono element prezentacji multimedialnych oraz dołączane ma być do materiałów promocyjnych i reklamowych.

Mimo że pozornie animacja nie wydaje się zbyt rozbudowana, to jednak jest dość złożona - składa się z kilkudziesięciu niezależnie animowanych elementów.

Lokalizacja: Radomsko

 

czytaj więcej...
zobacz prezentację...
Elektrownia Rybnik SA - Prezentacja multimedialna

Prezentacja multimedialna wykonana dla Elektrowni Rybnik SA, to niewątpliwie jedno z najciekwawszych i najbardziej prestiżowych zleceń, powierzonych do wykonania TOMcom'owi. Celem prezentacji jest chronologiczne przedstawienie historii budowy na terenie Elektrowni Rybnik instalacji mokrego odsiarczania spalin - jednej z największych inwestycji w historii zakładu.

Można być dumnym z faktu, że największa śląska elektrownia, zakład przemysłowy zatrudniający ponad 3000 pracowników, decyduje się na współpracę z firmą TOMcom.

Lokalizacja: Rybnik

 

www.megakorki.pl
matemaxi.pl - Internetowy serwis edukacyjny

matemaxi.pl - to internetowy serwis edukacyjny, skupiający się na udostępnianiu ćwiczeń i zadań maturalnych. Ciekawostką jest sposób dostępu do części rozszerzonej serwisu - za pomocą płatnych SMSów Premium.

Lokalizacja: Kraków

 (offline)
Ankar - hurtownia piwa, napojów i win

Sieciowa witryna firmy Ankar to jak dotąd jedna z najbardziej udanych realizacji w dorobku firmy TOMcom. Swym rozmachem i jakością szaty graficznej dorównuje takim wdrożeniom jak strona wykonana dla warszawskiego studia nagrań TRStudios.

Strona firmy Ankar to niezwykle atrakcyjna graficznie pozycja w naszym portfolio. Stanowi połączenie przystępnie przedstawionej treści z niebanalnymi animacjami wykonanymi w technologii flash.

Dzięki integracji z autorskim systemem CMS, treść strony może być w sposób szybki i wygodny edytowana, a struktura witryny może łatwo się wzbogacić o kolejna zakładki.

Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny / Bełk

 

(offline)
Ośrodek Szkolenia Kierowców Grzegorz Płonka

Ośrodek Szkolenia Kierowców Grzegorz Płonka to jeden z liderów wśród placówek zajmujących się kształceniem kierowców w Czerwionce - Leszczynach. Może się pochwalić dziesiątkami kursantów którzy dzięki Ośrodkowi otrzymali upragnione Prawo Jazdy.

Wysoki poziom kształcenia przejawia się zadowoleniem wśród kursantów oraz..... niewielką ilością egzaminów poprawkowych ;-).

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

 

www.ewozki.eu
XLand - Wózki i artykuły dziecięce

XLand jest doskonałym przykładem wdrożenia autorskiego systemu sklepu internetowego. Jest to rozbudowana aplikacja w całości napisana w naszej firmie. Zdecydowanym atutem sklepu jest przejrzysta i modularna budowa pozwalająca na łatwe modyfikacje i przeróbki, tak aby móc dostosować się do oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Nad naszym systemem sklepu internetowego na bieżąco prowadzone są prace rozwojowe. Regularnie powstają nowe moduły oraz poszerzana jest funkcjonalność modułów istniejących.

StudioTOMcom poleca.

Lokalizacja: Żory

 

www.wakacjegrupowe.pl
wakacje grupowe pl

wakacjegrupowe.pl to profesjonalny serwis turystyczny działający w polskim Internecie. Świadczy usługi turystyczne najwyższej jakości skierowane do wszystkich, którzy pragną szybko, bezpiecznie i niedrogo zorganizować swoją wymarzoną podróż. wakacjegrupowe.pl to coś więcej niż wyjątkowe promocje, to wyjątkowy portal z bazą sprawdzonych ofert po to byś mógł beztrosko wypoczywać – wszystko w bezkonkurencyjnych cenach!

Lokalizacja: Internet / Czerwionka - Leszczyny

 

www.profaska.pl
Marek Profaska - oficjalna strona internetowa

Oficjalna strona internetowa Marka Profaski - Przewodniczącego Rady Miejskiej w Czerwionce - Leszczynach, kandydata na posła w wyborach do sejmu w 2007 roku, a także wykładowcy akademickiego.

Z ciekawszych rozwiązań zastosowanych na stronie, można wymienić dostępne po zalogowaniu materiały edukacyjne oraz wyniki egzaminów studentów Pana Marka.

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

 

www.irg.pl
Info Rynek Giełda - Gazeta Bezpłatna

Pierwszy numer bezpłatnego miesięcznika IRG ukazał się w sierpniu 2002 r. Info Rynek Giełda od początku było nastawione głównie na problemy ludzi mieszkających na terenie, na którym się ukazuje. Ponadto na łamach gazety można znaleźć aktualności, wydarzenia, informacje kulturalne oraz wieści ze szkół. Bezpłatną formę ukazywania się gazety zapewniają Czytelnikom reklamodawcy.

Aktualnie strona IRG to dynamicznie rozwijająca się witryna, stanowiąca nieoficjalny portal społecznosci miasta Czerwionka - Leszczyny.

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny, Rybnik, Ornontowice, Orzesze

 

www.arw-vectra.pl
Agencja Reklamowo-Wydawnicza Vectra

Oto kolejna ciekawa realizacja wykonana dla firmy z branży reklamowo-wydawniczej.

Firma zajmuje się wydawaniem publikacji książkowych i reklamowych. W dorobku Agencji Reklamowo - Wydawniczej Vectra znajduje się wiele ciekawych tytułów książek o charakterze historycznym, kulturalnym i edukacyjnym.

Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny / Czuchów

 

www.eck-prestige.pl
PRESTIGE - Europejskiego Centrum Kształcenia

Firma Prestige zajmuje się organizacją szkoleń pracowniczych. Oferuje szeroką gamę otwartych, jak i zamkniętych szkoleń. Misją firmy jest wspieranie rozwoju i zwiększanie zysków kontrahentów poprzez wspólne wyznaczanie celów oraz wiedzy i umiejętności potrzebnych do ich osiągnięcia.

Szkolenia kierowane są zarówno do kadry menedżerskiej każdego działu i szczebla zarządzania oraz do pracowników niższego szczebla. Firma Prestige oferuje rozwój umiejętności interpersonalnych niezbędnych do prawidłowego zarządzania firmą, własną pracą oraz personelem. Zwiększanie kompetencji pracowników jest jednym z podstawowych warunków rozwoju firmy, dlatego w swoim portfolio znajdują się działy kadr, finansów, księgowości, logistyki, obsługi klienta, marketingu, specjalistów działów handlowych i public relations.

Lokalizacja: Katowice / Mikołów