Portfolio-Realizacje 3

Zobacz także nasze:

 

www.autoturek.pl
Auto-Turek - Mercedes serwis

Prezentujemy Państu kolejny sklep internetowy w naszym dorobku. Tym razem jest to realizacja wykonana dla dystrybutora części samochodowych, wyspecjalizowanego w samochodach marki Mercedes.

Lokalizacja: Rybnik

 

www.megakorki.pl
matemaxi.pl - Internetowy serwis edukacyjny

matemaxi.pl - to internetowy serwis edukacyjny, skupiający się na udostępnianiu ćwiczeń i zadań maturalnych. Ciekawostką jest sposób dostępu do części rozszerzonej serwisu - za pomocą płatnych SMSów Premium.

Lokalizacja: Kraków

 (offline)
Ankar - hurtownia piwa, napojów i win

Sieciowa witryna firmy Ankar to jak dotąd jedna z najbardziej udanych realizacji w dorobku firmy TOMcom. Swym rozmachem i jakością szaty graficznej dorównuje takim wdrożeniom jak strona wykonana dla warszawskiego studia nagrań TRStudios.

Strona firmy Ankar to niezwykle atrakcyjna graficznie pozycja w naszym portfolio. Stanowi połączenie przystępnie przedstawionej treści z niebanalnymi animacjami wykonanymi w technologii flash.

Dzięki integracji z autorskim systemem CMS, treść strony może być w sposób szybki i wygodny edytowana, a struktura witryny może łatwo się wzbogacić o kolejna zakładki.

Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny / Bełk

 

www.firma-kris.pl
Firma instalacyjna Kris

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą realizacją naszej firmy w postaci tzw. "strony ofertowej". Jest to ciekawa propozycja pozwalająca w wygodny sposób zaprezentować działalność firmy jak i jej asortyment.

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

 

www.wakacjegrupowe.pl
wakacje grupowe pl

wakacjegrupowe.pl to profesjonalny serwis turystyczny działający w polskim Internecie. Świadczy usługi turystyczne najwyższej jakości skierowane do wszystkich, którzy pragną szybko, bezpiecznie i niedrogo zorganizować swoją wymarzoną podróż. wakacjegrupowe.pl to coś więcej niż wyjątkowe promocje, to wyjątkowy portal z bazą sprawdzonych ofert po to byś mógł beztrosko wypoczywać – wszystko w bezkonkurencyjnych cenach!

Lokalizacja: Internet / Czerwionka - Leszczyny

 

www.profaska.pl
Marek Profaska - oficjalna strona internetowa

Oficjalna strona internetowa Marka Profaski - Przewodniczącego Rady Miejskiej w Czerwionce - Leszczynach, kandydata na posła w wyborach do sejmu w 2007 roku, a także wykładowcy akademickiego.

Z ciekawszych rozwiązań zastosowanych na stronie, można wymienić dostępne po zalogowaniu materiały edukacyjne oraz wyniki egzaminów studentów Pana Marka.

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

 

www.irg.pl
Info Rynek Giełda - Gazeta Bezpłatna

Pierwszy numer bezpłatnego miesięcznika IRG ukazał się w sierpniu 2002 r. Info Rynek Giełda od początku było nastawione głównie na problemy ludzi mieszkających na terenie, na którym się ukazuje. Ponadto na łamach gazety można znaleźć aktualności, wydarzenia, informacje kulturalne oraz wieści ze szkół. Bezpłatną formę ukazywania się gazety zapewniają Czytelnikom reklamodawcy.

Aktualnie strona IRG to dynamicznie rozwijająca się witryna, stanowiąca nieoficjalny portal społecznosci miasta Czerwionka - Leszczyny.

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny, Rybnik, Ornontowice, Orzesze