Start

Zobacz także nasze:


nieruchomosci-rybnik.pl
Nieruchomości Turek

Strona wykonana dla właściciela kilku nieruchomości biznesowych i przemysłowych w Rybniku przy ul. Mikołowskiej.

Prosta witryna ale zachowująca przejrzystość i elegancję prezentacji treści przez naszego klienta.

Lokalizacja: Rybnik

 

(offline)
experiencepoland.eu

Strona www wykonana dla katowickiego touroperatora, specjalizującego się w organizacji wycieczek do Polski dla zagranicznych turystów. Witryna wykonana w wersji dwujęzycznej wraz z rozbudowanym systemem CRM, służącym do zarządzania sprzedażą wycieczek.

Lokalizacja: Katowice

 

www.takaarchitektura.pl
takaarchitektura.pl

Strona www wykonana dla biura projektowego. Dla klienta zajmującego się architekturą oraz projektowaniem wnętrz, wykonaliśmy estetyczną witrynę będącą elegancką wizytówką firmy.

Zgodniie z aktualnymi standardami strona została wykonana w wersji responsywnej, dostosowującej się do szerokości przeglądarki. Takie rozwiązanie ułatwia przeglądanie witryny m.in. na urządzeniach mobilnych.

Lokalizacja: Sokołów Podlaski

 

(offline)
Meble ProStyle


Bardzo udany sklep internetowy z mnogością ciekawych funkcji administracyjnych, ulokowanych zarówno w panelu administratorów jak i dostępnych dla klientów.

Do ciekawszych rozwiązań zastosowanych w niniejszym sklepie internetowym można zaliczyć m.in. szerokie wykorzystanie technologii jQuery oraz złożone opcje konfiguracji i wariantowania zamawianych towarów.

Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny

 

www.profenglish.eu
Prof-English - Szkoła języka angielskiego

Prezentujemy Państwu stronę wykonaną dla szkoły języka angielskiego Prof-English. Po raz kolejny możemy stwierdzić: profesjonalna strona dla profesjonalnego klienta. Mimo widocznej na pierwszy rzut oka ascetyczności, okazuje się, że zawiera kilka pomysłowych rozwiązań, takich jak:

  • rozbudowana strefa dla uczniów, dostępna po zalogowaniu, służąca do wymiany materiałów edukacyjnych ze słuchaczami
  • dynamiczna i interaktywna podstrona "Oferta"
  • system CMS

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

 


www.poradnia-czerwionka.pl
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
w Czerwionce-Leszczynach


Nasza najnowsza realizacja to strona wykonana dla Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Z ciekawszych rozwiązań zastosowanych na tej stronie wymienić można system anonimowych porad psychologicznych on-line.

Zadaniem tego systemu jest ułatwenie w pomocy z ludźmi potrzebujacymi pomocy psychologa, którzy nie chcą lub nie mogą skorzystać z odpowiedniej formy pomocy.

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

 

offline
Platforma Obywatelska Powiatu Rybnickiego

Dla lokalnego koła Platformy Obywatelskiej Powiatu Rybnickiego wykonaliśmy rozbudowany portal internetowy. Jego integralną częścią jest wielofunkcyjny system CMS pozwalający na szybką, wygodną i intuicyjną bieżącą edycję strony. Całość została uzupełniona, żywym i przyjemnym dla oka szablonem graficznym.

Ponadto w skład zamówienia weszło wykonanie forum internetowego oraz wypozycjonowanie strony w celu jak najlepszego lokowania się w wynikach wyszukiwania w popularnych wyszukiwarkach.

Lokalizacja: Rybnik, Czerwionka - Leszczyny, Świerklany
 


Świetlica Terapeutyczno - Środowiskowa w Czerwionce - Leszczynach

Strona internetowa wykonana dla Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej Wsparcia Dziennego - Świetlicy Środowiskowej w Czerwionce - Leszczynach.

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

www.swietlicaczerwionka-leszczyny.pl

 

www.irg.pl
Info Rynek Giełda - Gazeta Bezpłatna

Pierwszy numer bezpłatnego miesięcznika IRG ukazał się w sierpniu 2002 r. Info Rynek Giełda od początku było nastawione głównie na problemy ludzi mieszkających na terenie, na którym się ukazuje. Ponadto na łamach gazety można znaleźć aktualności, wydarzenia, informacje kulturalne oraz wieści ze szkół. Bezpłatną formę ukazywania się gazety zapewniają Czytelnikom reklamodawcy.

Aktualnie strona IRG to dynamicznie rozwijająca się witryna, stanowiąca nieoficjalny portal społecznosci miasta Czerwionka - Leszczyny.

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny, Rybnik, Ornontowice, Orzesze

 

www.arw-vectra.pl
Agencja Reklamowo-Wydawnicza Vectra

Oto kolejna ciekawa realizacja wykonana dla firmy z branży reklamowo-wydawniczej.

Firma zajmuje się wydawaniem publikacji książkowych i reklamowych. W dorobku Agencji Reklamowo - Wydawniczej Vectra znajduje się wiele ciekawych tytułów książek o charakterze historycznym, kulturalnym i edukacyjnym.

Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny / Czuchów

 

(offline)

Pośrednictwo finansowe dukaton.pl


Dla firmy z branży pośrednictwa finansowego, została wykonana strona www przedstawiająca ofertę podmiotów współpracujących i ofertę produktów finansowych.

Dzięki przejrzystej szacie graficznej osiągnięto ciekawy efekt wizualny. Uzupełnieniem jest strona powitalna wykorzystująca animację w technologii jQuery.

Lokalizacja: Żory

 

(offline)

Peakstaff Recruitment - Agencja rekrutacyjna

PeakStaff Recruitment świadczy profesjonalne usługi rekrutacji i selekcji pracowników dla firm z sektora inżynieryjnego – technicznego.

Jest firmą rekrutacyjną z siedzibą w Wielkiej Brytanii i posiada biura rekrutacyjne w Bristolu w południowo – zachodniej Anglii oraz w Polsce w Rzeszowie.

Lokalizacja: Bristol (UK) / Rzeszów (PL)