Start

Zobacz także nasze:


nieruchomosci-rybnik.pl
Nieruchomości Turek

Strona wykonana dla właściciela kilku nieruchomości biznesowych i przemysłowych w Rybniku przy ul. Mikołowskiej.

Prosta witryna ale zachowująca przejrzystość i elegancję prezentacji treści przez naszego klienta.

Lokalizacja: Rybnik

 

(offline)
experiencepoland.eu

Strona www wykonana dla katowickiego touroperatora, specjalizującego się w organizacji wycieczek do Polski dla zagranicznych turystów. Witryna wykonana w wersji dwujęzycznej wraz z rozbudowanym systemem CRM, służącym do zarządzania sprzedażą wycieczek.

Lokalizacja: Katowice

 

www.takaarchitektura.pl
takaarchitektura.pl

Strona www wykonana dla biura projektowego. Dla klienta zajmującego się architekturą oraz projektowaniem wnętrz, wykonaliśmy estetyczną witrynę będącą elegancką wizytówką firmy.

Zgodniie z aktualnymi standardami strona została wykonana w wersji responsywnej, dostosowującej się do szerokości przeglądarki. Takie rozwiązanie ułatwia przeglądanie witryny m.in. na urządzeniach mobilnych.

Lokalizacja: Sokołów Podlaski

 

(offline)
Meble ProStyle


Bardzo udany sklep internetowy z mnogością ciekawych funkcji administracyjnych, ulokowanych zarówno w panelu administratorów jak i dostępnych dla klientów.

Do ciekawszych rozwiązań zastosowanych w niniejszym sklepie internetowym można zaliczyć m.in. szerokie wykorzystanie technologii jQuery oraz złożone opcje konfiguracji i wariantowania zamawianych towarów.

Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny

 

www.kredytnet.eu
Kredyt.net - inwestycje deweloperskie i handel nieruchomościami

Kredyt.net to prężnie rozwijająca się firma deweloperska zajmująca się budownictwem mieszkaniowym oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej prezentującej aktualnie wykonywane inwestycje, a także przedstawiającej aktualne oferty nieruchomości na rynku wtórnym.

Lokalizacja: Opole

 

www.profenglish.eu
Prof-English - Szkoła języka angielskiego

Prezentujemy Państwu stronę wykonaną dla szkoły języka angielskiego Prof-English. Po raz kolejny możemy stwierdzić: profesjonalna strona dla profesjonalnego klienta. Mimo widocznej na pierwszy rzut oka ascetyczności, okazuje się, że zawiera kilka pomysłowych rozwiązań, takich jak:

  • rozbudowana strefa dla uczniów, dostępna po zalogowaniu, służąca do wymiany materiałów edukacyjnych ze słuchaczami
  • dynamiczna i interaktywna podstrona "Oferta"
  • system CMS

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

 


www.poradnia-czerwionka.pl
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
w Czerwionce-Leszczynach


Nasza najnowsza realizacja to strona wykonana dla Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Z ciekawszych rozwiązań zastosowanych na tej stronie wymienić można system anonimowych porad psychologicznych on-line.

Zadaniem tego systemu jest ułatwenie w pomocy z ludźmi potrzebujacymi pomocy psychologa, którzy nie chcą lub nie mogą skorzystać z odpowiedniej formy pomocy.

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

 

offline
Platforma Obywatelska Powiatu Rybnickiego

Dla lokalnego koła Platformy Obywatelskiej Powiatu Rybnickiego wykonaliśmy rozbudowany portal internetowy. Jego integralną częścią jest wielofunkcyjny system CMS pozwalający na szybką, wygodną i intuicyjną bieżącą edycję strony. Całość została uzupełniona, żywym i przyjemnym dla oka szablonem graficznym.

Ponadto w skład zamówienia weszło wykonanie forum internetowego oraz wypozycjonowanie strony w celu jak najlepszego lokowania się w wynikach wyszukiwania w popularnych wyszukiwarkach.

Lokalizacja: Rybnik, Czerwionka - Leszczyny, Świerklany
 


Świetlica Terapeutyczno - Środowiskowa w Czerwionce - Leszczynach

Strona internetowa wykonana dla Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej Wsparcia Dziennego - Świetlicy Środowiskowej w Czerwionce - Leszczynach.

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

www.swietlicaczerwionka-leszczyny.pl

 

(offline)

Pośrednictwo finansowe dukaton.pl


Dla firmy z branży pośrednictwa finansowego, została wykonana strona www przedstawiająca ofertę podmiotów współpracujących i ofertę produktów finansowych.

Dzięki przejrzystej szacie graficznej osiągnięto ciekawy efekt wizualny. Uzupełnieniem jest strona powitalna wykorzystująca animację w technologii jQuery.

Lokalizacja: Żory

 

(offline)

Peakstaff Recruitment - Agencja rekrutacyjna

PeakStaff Recruitment świadczy profesjonalne usługi rekrutacji i selekcji pracowników dla firm z sektora inżynieryjnego – technicznego.

Jest firmą rekrutacyjną z siedzibą w Wielkiej Brytanii i posiada biura rekrutacyjne w Bristolu w południowo – zachodniej Anglii oraz w Polsce w Rzeszowie.

Lokalizacja: Bristol (UK) / Rzeszów (PL)