Portfolio-Realizacje 4

Zobacz także nasze:

 

nieruchomosci-rybnik.pl
Nieruchomości Turek

Strona wykonana dla właściciela kilku nieruchomości biznesowych i przemysłowych w Rybniku przy ul. Mikołowskiej.

Prosta witryna ale zachowująca przejrzystość i elegancję prezentacji treści przez naszego klienta.

Lokalizacja: Rybnik

 

www.kredytnet.eu
www.kredytnet.opole.pl
Kredyt.net - inwestycje deweloperskie i handel nieruchomościami

Kredyt.net to prężnie rozwijająca się firma deweloperska zajmująca się budownictwem mieszkaniowym oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej prezentującej aktualnie wykonywane inwestycje, a także przedstawiającej aktualne oferty nieruchomości na rynku wtórnym.

Lokalizacja: Opole

 

www.profenglish.eu
Prof-English - Szkoła języka angielskiego

Prezentujemy Państwu stronę wykonaną dla szkoły języka angielskiego Prof-English. Po raz kolejny możemy stwierdzić: profesjonalna strona dla profesjonalnego klienta. Mimo widocznej na pierwszy rzut oka ascetyczności, okazuje się, że zawiera kilka pomysłowych rozwiązań, takich jak:

  • rozbudowana strefa dla uczniów, dostępna po zalogowaniu, służąca do wymiany materiałów edukacyjnych ze słuchaczami
  • dynamiczna i interaktywna podstrona "Oferta"
  • system CMS

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

 


www.poradnia-czerwionka.pl
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
w Czerwionce-Leszczynach


Nasza najnowsza realizacja to strona wykonana dla Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Z ciekawszych rozwiązań zastosowanych na tej stronie wymienić można system anonimowych porad psychologicznych on-line.

Zadaniem tego systemu jest ułatwenie w pomocy z ludźmi potrzebujacymi pomocy psychologa, którzy nie chcą lub nie mogą skorzystać z odpowiedniej formy pomocy.

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

 

offline
Platforma Obywatelska Powiatu Rybnickiego

Dla lokalnego koła Platformy Obywatelskiej Powiatu Rybnickiego wykonaliśmy rozbudowany portal internetowy. Jego integralną częścią jest wielofunkcyjny system CMS pozwalający na szybką, wygodną i intuicyjną bieżącą edycję strony. Całość została uzupełniona, żywym i przyjemnym dla oka szablonem graficznym.

Ponadto w skład zamówienia weszło wykonanie forum internetowego oraz wypozycjonowanie strony w celu jak najlepszego lokowania się w wynikach wyszukiwania w popularnych wyszukiwarkach.

Lokalizacja: Rybnik, Czerwionka - Leszczyny, Świerklany
 


Świetlica Terapeutyczno - Środowiskowa w Czerwionce - Leszczynach

Strona internetowa wykonana dla Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej Wsparcia Dziennego - Świetlicy Środowiskowej w Czerwionce - Leszczynach.

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

www.swietlicaczerwionka-leszczyny.pl

 

(offline)

Bianka Dekoracje

Strona wykonana dla sklepu wyspecjalizowanego w sprzedaży eleganckich materiałów do dekoracji okien: firan, karniszy i rolet.

Lokalizacja: Chorzów

 

(offline)

Pośrednictwo finansowe dukaton.pl


Dla firmy z branży pośrednictwa finansowego, została wykonana strona www przedstawiająca ofertę podmiotów współpracujących i ofertę produktów finansowych.

Dzięki przejrzystej szacie graficznej osiągnięto ciekawy efekt wizualny. Uzupełnieniem jest strona powitalna wykorzystująca animację w technologii jQuery.

Lokalizacja: Żory

 

(offline)

Peakstaff Recruitment - Agencja rekrutacyjna

PeakStaff Recruitment świadczy profesjonalne usługi rekrutacji i selekcji pracowników dla firm z sektora inżynieryjnego – technicznego.

Jest firmą rekrutacyjną z siedzibą w Wielkiej Brytanii i posiada biura rekrutacyjne w Bristolu w południowo – zachodniej Anglii oraz w Polsce w Rzeszowie.

Lokalizacja: Bristol (UK) / Rzeszów (PL)