Portfolio-Realizacje 5

Zobacz także nasze:

 

 


(offline)

Ekspresowy Kredyt - Internetowa platforma sprzedaży kredytów gotówkowych

Jest to w chwili obecnej najbardziej rozbudowany strukturalnie system informatyczny zintegrowany ze stroną internetową w dorobku firmy.

Witryna umożliwia bezpośrednie i szybkie uzyskanie kredytu gotówkowego bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć wniosek kredytowy, odebrać przesyłkę z dokumentami, podpisać je i odesłać, aby po kilku dniach otrzymać upragnioną gotówkę przeznaczoną na dowolny cel.

Po prostu szybko, prosto i wygodnie.

Lokalizacja: Katowice, Mikołów, Ruda Śląska

 

www.automatyka-budynkowa.com
Automatyka budynkowa

Rozbudowany portal poświęcony szerokopojętej automatyce, koncentrujący się jednak na zastosowaniach jej w budynkach zarówno jednorodzinnych, jak i w wielkich obiektach ogólnoużytkowych i handlowych.

Portal cechuje się delikatną, stonowaną szatą graficzną, podczas gdy jego struktura stanowi rozbudowany zespół wzajemnych współzależności.

 

Szablon aukcyjny AllegroStrona "O mnie"

Magdale_na - obuwie sportowe

Zespół szablonów Allegro dla strony "O mnie" oraz dla sprzedaży aukcyjnej. Realizacja i wdrożenie wykonane dla handlowca z Rybnika.

Na uwagę zasługuje ciekawa techniczna budowa szablonu. Składa się on ze złożonego układu tabel, pozwalających na płynne zmiany rozmiarów poszczególnych elementów graficznych szablonu w zależności od ilości wprowadzonej treści (zarówno materiałów tekstowych jak i zdjęć).

Lokalizacja: Rybnik

 

www.chemko.biz.pl

Chemko

Firma Chemko jest dystrybutorem rozwiązań
z zakresu specjalistycznych technik klejenia. Dostarcza takie produkty jak: kleje kontaktowe, kleje aktywowane termicznie, kleje ognioodporne i wiele innych. Zapraszamy na stronę firmy.

Lokalizacja: Katowice

 (offline)Salon internetowy EINET

Kolejna udana realizacja naszego autorstwa. Przygotowaliśmy wygodny i funkcjonalny system sklepu internetowego. Całość uzupełniona kontrastową grafiką i animowanym logiem wykonanym w technologii FLASH.

Integralną częścią sklepu jest moduł samoczynnych autualizacji, który dzięki integracji z systemem informatycznym hurtowni automatycznie pobiera opisy i zdjęcia towarów oraz aktualizuje cennik i liczbę dostępnych przedmiotów.

Lokalizacja: Pszczyna

 


(offline)

Sklep internetowy Zuzia na zakupach.

Rozbudowany portal sklepu internetowego zbudowany w oparciu o system osCommerce. W stosunku do oryginału poprawiono wiele elementów kluczowych dla funkcjonowania systemu, m.in.:

  • dodano moduł generujący miniaturki
  • przebudowano system administracji sklepem
  • usprawniono zarządzanie indywidualnym kontem użytkownika
  • poprawiono zdecydowaną większość elementów oryginalnego systemu

Lokalizacja: Żory / Śląsk

 

zobacz stronę

Komplet stron allegro - strona O mnie oraz strona aukcyjnadla allegrowiczki zajmującej się handlem ubraniami dziecięcymi.

Lokalizacja: Żory / Śląsk

 
Przykładowa strona "O Mnie" działająca w ramach serwisu aukcyjnego allegro.pl

Dodatkowo została wykonana strona do prezentacji przedmiotów wystawianych na aukcjach (do obejrzenia w sytuacji gdy użytkownik sprzedaje aktualnie jakieś przedmioty).

Lokalizacja: Internet

strona 1

strona 2

 


www.winnica.studiotomcom.pl

Chateau Leszczyny - niewielka i prosta strona hobbystyczna poświęcona domowej produkcji wina i przydomowym winnicom.

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

 
Poprzednia [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] Następna