Start

Zobacz także nasze:

 


(offline)

Ekspresowy Kredyt - Internetowa platforma sprzedaży kredytów gotówkowych

Jest to w chwili obecnej najbardziej rozbudowany strukturalnie system informatyczny zintegrowany ze stroną internetową w dorobku firmy.

Witryna umożliwia bezpośrednie i szybkie uzyskanie kredytu gotówkowego bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć wniosek kredytowy, odebrać przesyłkę z dokumentami, podpisać je i odesłać, aby po kilku dniach otrzymać upragnioną gotówkę przeznaczoną na dowolny cel.

Po prostu szybko, prosto i wygodnie.

Lokalizacja: Katowice, Mikołów, Ruda Śląska

 

www.automatyka-budynkowa.com
Automatyka budynkowa

Rozbudowany portal poświęcony szerokopojętej automatyce, koncentrujący się jednak na zastosowaniach jej w budynkach zarówno jednorodzinnych, jak i w wielkich obiektach ogólnoużytkowych i handlowych.

Portal cechuje się delikatną, stonowaną szatą graficzną, podczas gdy jego struktura stanowi rozbudowany zespół wzajemnych współzależności.


www.healthpoland.pl
healthpoland.pl - ogólnopolski katalog usług medycznych

Nasza najnowsza realizacja to ogólnopolski katalog usług medycznych. Jest to dwujęzykowa witryna nastawiona na ułatwienie tzw. turystyki medycznej dla zagranicznych pacjentów chcących leczyć się w Polsce.

HealthPoland.pl  to specjalistyczny projekt wykreowany w celu rozwoju i promocji polskiej turystyki medycznej, adresowany do szerokiego grona pacjentów mieszkających za granicą, poszukujących informacji na temat leczenia w Polsce.

Lokalizacja: Internet

 

www.furnico.pl
Fabryka mebli Furnico


Producent mebli FURNICO jest firmą produkcyjno - handlową. Głównym profilem działalności firmy jest produkcja stołów i krzeseł.

Wieloletnia specjalizacja w zakresie produkcji stołów i krzeseł pozwoliła nam na przygotowanie bogatej oferty stylistycznej i rozmiarowej pozwalającej sprostać oczekiwaniom klientów pod względem zarówno estetycznym jak i praktycznym.

Lokalizacja: Żory

 

www.hsprofile.pl
HS Profile - Akcesoria ochrony słuchu

HS Profile to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w dystrybucji profesjonalnych ochronników słuchu dla każdego rodzaju przemysłu oraz dla odbiorców indywidualnych.

W swojej ofercie posiada zarówno ochronniki uniwersalne jak również wykonywane na zamówienie, indywidualne wkładki przeciwhałasowe. Zapewnia swoim klientom bezpieczeństwo i komfort, zarówno w czasie pracy, jak i podczas podróży czy zabawy.

Lokalizacja: Rzeszów

 

www.ramza.org
Fundusz lokalny RAMŻA

Fundusz Lokalny „Ramża” jest pierwszą profesjonalną apolityczną i niezależną organizacją charytatywną powstałą na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

Celem Funduszu jest koordynowanie działalności dobroczynnej na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, gromadzenie, pozyskiwanie i efektywne pomnażanie środków finansowych oraz przeznaczanie ich na cele dobroczynne i społeczne.

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

 

www.rzeskiluft.pl
As-Mar Klimatyzacje

Firma AS-MAR to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo w dziedzinie klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa, które istnieje na polskim rynku od 2002 roku.

Przedstawiciele firmy zajmują się fachowym doradztwem, dostawą, montażem oraz serwisem instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracownicza i wysoka jakość urządzeń, to główne atuty, które pozwoliły firmie wypracować stabilną pozycję na rynku oraz zdobyć zaufanie klientów.

Lokalizacja: Gliwice / Knurów

 
 (offline)Salon internetowy EINET

Kolejna udana realizacja naszego autorstwa. Przygotowaliśmy wygodny i funkcjonalny system sklepu internetowego. Całość uzupełniona kontrastową grafiką i animowanym logiem wykonanym w technologii FLASH.

Integralną częścią sklepu jest moduł samoczynnych autualizacji, który dzięki integracji z systemem informatycznym hurtowni automatycznie pobiera opisy i zdjęcia towarów oraz aktualizuje cennik i liczbę dostępnych przedmiotów.

Lokalizacja: Pszczyna

 


(offline)

Sklep internetowy Zuzia na zakupach.

Rozbudowany portal sklepu internetowego zbudowany w oparciu o system osCommerce. W stosunku do oryginału poprawiono wiele elementów kluczowych dla funkcjonowania systemu, m.in.:

  • dodano moduł generujący miniaturki
  • przebudowano system administracji sklepem
  • usprawniono zarządzanie indywidualnym kontem użytkownika
  • poprawiono zdecydowaną większość elementów oryginalnego systemu

Lokalizacja: Żory / Śląsk

 


www.winnica.studiotomcom.pl

Chateau Leszczyny - niewielka i prosta strona hobbystyczna poświęcona domowej produkcji wina i przydomowym winnicom.

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

 
Poprzednia [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] Następna