Portfolio-Realizacje

Zobacz także nasze:

 

 

 


www.megamold.pl
Mega Mold sp. z o.o. - Laserowa regeneracja form wtryskowych

Najnowsza strona internetowa naszego autorstwa to witryna firmy Mega Mold z Rzeszowa. Priorytetem działalności tej firmy jest laserowa regeneracja form do ciśnieniowego wytłaczania tworzyw sztucznych. Dzięki zastosowaniu laserowej stacji spawalniczej możliwa jest precyzyjna i dokładna obróbka metali.

Opis działalności firmy brzmi bardzo ciekawie. Równie interesująca jest sieciowa witryna Mega Moldu, w której najbardziej rzuca się w oko niebanalna animacja flash stanowiąca nagłówek strony.

Lokalizacja: Rzeszów

 

www.experiencepoland.eu
experiencepoland.eu

Strona www wykonana dla katowickiego touroperatora, specjalizującego się w organizacji wycieczek do Polski dla zagranicznych turystów. Witryna wykonana w wersji dwujęzycznej wraz z rozbudowanym systemem CRM, służącym do zarządzania sprzedażą wycieczek.

Lokalizacja: Katowice

 

www.o-mega.pl
Biuro Projektowo-Inwestycyjne OMEGA

Responsywna strona www wykonana dla biura projektowego. Charakteryzuje się stonowanym szablonem graficznym oraz przejrzystą strukturą.

Zapraszamy do odwiedzenia niniejszej witryny.

Lokalizacja: Radomsko

 

www.takaarchitektura.pl
takaarchitektura.pl

Strona www wykonana dla biura projektowego. Dla klienta zajmującego się architekturą oraz projektowaniem wnętrz, wykonaliśmy estetyczną witrynę będącą elegancką wizytówką firmy.

Zgodniie z aktualnymi standardami strona została wykonana w wersji responsywnej, dostosowującej się do szerokości przeglądarki. Takie rozwiązanie ułatwia przeglądanie witryny m.in. na urządzeniach mobilnych.

Lokalizacja: Sokołów Podlaski

 

www.audio-high-end.com
Zeta Zero - kolumny głośnikowe klasy High End

Co można zrobić mając do dyspozycji 100.000zł ? Można np.: dokonać zakupu unikatowych pod każdym względem najwyższej klasy kolumn głośnikowych.

Zeta Zero - to wyjątkowa propozycja dla najbardziej wymagających melomanów pragnących zamienić salon swego domu i kina domowego w elitarną scenę spektaklu dźwięków i doznań nieznanych żadnemu przeciętnemu słuchaczowi..

Nie każdy zna odczucia towarzyszące trzęsieniu ziemi o sile 3 stopni w skali Riechtera. Zeta Zero przybliżają w bezpieczny sposób dreszcz tego niezapomnianego doznania. Szukasz do swej rezydencji źródła nieskazitelnego dźwięku, łączącego w harmonię delikatne piękno i doskonałość brzmienia charakterystyczną dla klasy High-End, kolumny Zeta Zero są przeznaczone dla Ciebie

Lokalizacja: Warszawa

 

www.mebleprostyle.pl
Meble ProStyle


Bardzo udany sklep internetowy z mnogością ciekawych funkcji administracyjnych, ulokowanych zarówno w panelu administratorów jak i dostępnych dla klientów.

Do ciekawszych rozwiązań zastosowanych w niniejszym sklepie internetowym można zaliczyć m.in. szerokie wykorzystanie technologii jQuery oraz złożone opcje konfiguracji i wariantowania zamawianych towarów.

Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny

 www.trstudio.com
www.trstudio.eu
www.trstudio.pl
TR Studios - profesjonalne studio nagrań

Profesjonalna strona dla profesjonalnego studia nagrań - jedna z najciekawszych realizacji naszej firmy. Przygotowaliśmy witrynę internetową dla jednego z najlepszych studio muzycznych w Polsce. Bogata szata graficzna, ciekawe intro wykonane
w technologii flash oraz angielska wersja strony. Po prostu cudo ;-)

Nagrywają tu m.in. ŁZY, Myslowitz, Liroy, IRA, Zbigniew Preisner i wiele innych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

TR Studios jest pierwszym polskim studiem nominowanym do nagród amerykańskiego przemysłu fonograficznego GRAMMY w czterech kategoriach:

  • najlepsza płyta rockowa amerykańska
  • najlepszy utwór
  • najlepszy singiel
  • najlepszy producent

Firma studiotomcom.pl poleca!!!

Lokalizacja: Warszawa

 

www.carotour.pl
Biuro podróży Carotour


Strona internetowa wraz z rozbudowanym CMSem wykonana dla rybnickiego biura podróży Carotour. Estetyczny szablon oraz słoneczna grafika zachęcają do odpoczynku oraz udania się na wymarzone wakacje.

Z technicznych rozwiązań zastosowano m.in. rozszerzoną wyszukiwarkę wycieczek MerlinX, efektowny slider oraz szablon responsywny, dostosowujący swoją szerokość do rozmiaru monitora na którym strona będzie wyświetlana.

Lokalizacja: Rybnik

 

www.krynicapensjonaty.pl
Willa Joker - Luksusowy pensjonat w Krynicy Morskiej


Zapraszamy na stronę pensjonatu oferującego wysoki standard pokoi oraz niezapomniane chwile podczas pobytu nad morzem.

Jest to kolejna realizacja w naszym dorobku w której zastosowano szablon responsywny - automatycznie dostosowujący się do szerokości ekranu i zmieniający swój układ w zależności od ilości dostępnego miejsca na monitorze lub wyświetlaczu.

Lokalizacja: Krynica Morska

 

www.wiggart.pl
Kolumny głośnikowe WIGG ART


Z myślą o tych, którzy kochają muzykę i doskonałą jakość brzmienia, firma WIGG ART tworzy kolumny głośnikowe, które dostarczą niezapomnianych wrażeń dźwiękowych.

Efekt pracy firmy to wysokiej jakości kolumny głośnikowe (stereofoniczne i dla systemów 5.1), będące sumą doświadczeń zdobytych przy budowie systemów nagłośnienia wykonywanych na indywidualne zamówienie oraz współpraca z wieloma znanymi muzykami.

Lokalizacja: Bydgoszcz

 

www.healthpoland.pl
healthpoland.pl - ogólnopolski katalog usług medycznych

Nasza najnowsza realizacja to ogólnopolski katalog usług medycznych. Jest to dwujęzykowa witryna nastawiona na ułatwienie tzw. turystyki medycznej dla zagranicznych pacjentów chcących leczyć się w Polsce.

HealthPoland.pl  to specjalistyczny projekt wykreowany w celu rozwoju i promocji polskiej turystyki medycznej, adresowany do szerokiego grona pacjentów mieszkających za granicą, poszukujących informacji na temat leczenia w Polsce.

Lokalizacja: Internet

 


www.rowersport.com

Sklep rowerowy rowersport.com

Kolejna realizacja naszej firmy to strona skleu rowerowego. Przejrzysty szablon graficzny, uzupełniony ostrą czerwienią, daje wrażenie lekkości i nowoczesności.

Z wartych uwagi rozwiązań technicznych, zastosowano tu m.in.: efektowny slider oraz generowanie miniaturek obrazków on-line.

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

 

www.furnico.pl
Fabryka mebli Furnico


Producent mebli FURNICO jest firmą produkcyjno - handlową. Głównym profilem działalności firmy jest produkcja stołów i krzeseł.

Wieloletnia specjalizacja w zakresie produkcji stołów i krzeseł pozwoliła nam na przygotowanie bogatej oferty stylistycznej i rozmiarowej pozwalającej sprostać oczekiwaniom klientów pod względem zarówno estetycznym jak i praktycznym.

Lokalizacja: Żory

 

(offline)

DAT - Salon audio Hi-End

Perfekcyjny dźwięk to coś więcej niż tylko wypełnienie otaczającej nas przestrzeni. To także sprzęt muzyczny z najwyższej półki. Szczeciński salon DAT oferuje państwu do dyspozycji ponad 150 m² powierzchni wypełnionej najwyższej jakości sprzętem oraz kompetentny personel, który postara się sprostać Państwa wymaganiom.

Na stronie internetowej salonu, znajdą państwo prezentację oferty sklepu, recenzje sprzętu Hi-End oraz opis bieżących wydarzeń z życia salonu. Zapraszamy.

Lokalizacja: Szczecin

 

(offline)
Ośrodek Szkolenia Kierowców Grzegorz Płonka

Ośrodek Szkolenia Kierowców Grzegorz Płonka to jeden z liderów wśród placówek zajmujących się kształceniem kierowców w Czerwionce - Leszczynach. Może się pochwalić dziesiątkami kursantów którzy dzięki Ośrodkowi otrzymali upragnione Prawo Jazdy.

Wysoki poziom kształcenia przejawia się zadowoleniem wśród kursantów oraz..... niewielką ilością egzaminów poprawkowych ;-).

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

 

www.ewozki.eu
XLand - Wózki i artykuły dziecięce

XLand jest doskonałym przykładem wdrożenia autorskiego systemu sklepu internetowego. Jest to rozbudowana aplikacja w całości napisana w naszej firmie. Zdecydowanym atutem sklepu jest przejrzysta i modularna budowa pozwalająca na łatwe modyfikacje i przeróbki, tak aby móc dostosować się do oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Nad naszym systemem sklepu internetowego na bieżąco prowadzone są prace rozwojowe. Regularnie powstają nowe moduły oraz poszerzana jest funkcjonalność modułów istniejących.

StudioTOMcom poleca.

Lokalizacja: Żory

 

www.z-drozd.pl
Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych "DROZD"

Głównym profilem działalności firmy "DROZD" jest produkcja elementów z tworzyw sztucznych metodą wtrysku.

Produkuje przede wszystkim podzespoły sprzętu AGD, kształtki styropianowe do różnego rodzaju opakowań, a także inne elementy wykonane z tworzyw sztucznych.

Lokalizacja: Sanok - Pielnia

 

www.californiagirl.pl
California Girl - nowa marka odzieżowa

Szukasz czegoś wyjątkowego? Chcesz się wyróżnić z tłumu? California Girl to undergroudowe i nieszablonowe podejście do stylu i ubioru, pozwalające na wyrażenie własnego indywidualizmu oraz autonomii jednostki.

Lokalizacja: Internet

 

www.cjperfectum.pl
Szkoła Językowa PERFECTUM


Dla wodzisławskiej szkoły języków obcych zaprojektowaliśmy dedykowany system CMS wraz z modułami typu CRM wspomagającymi zarządzanie i administrację placówką.

System pozwala na efektywne zarządzanie m.in. płatnościami, planem zajęć i kadrami.

Lokalizacja: Wodzisław

 

www.hsprofile.pl
HS Profile - Akcesoria ochrony słuchu

HS Profile to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w dystrybucji profesjonalnych ochronników słuchu dla każdego rodzaju przemysłu oraz dla odbiorców indywidualnych.

W swojej ofercie posiada zarówno ochronniki uniwersalne jak również wykonywane na zamówienie, indywidualne wkładki przeciwhałasowe. Zapewnia swoim klientom bezpieczeństwo i komfort, zarówno w czasie pracy, jak i podczas podróży czy zabawy.

Lokalizacja: Rzeszów

 

Zobacz stronę Allego
HS Profile - Szablony Allego: strona O mnie + szablon aukcyjny

Uzupełnieniem prac związanych z wykonaniem sklepu internetowego dla klienta z Rzeszowa, było wykonanie kompletu szablonów do wykorzystania na portalu aukcyjnym Allego: strony "O mnie" oraz szablonu aukcyjnego.

Lokalizacja: Rzeszów

 

www.pcpr.rybnik.pl
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
w Rybniku


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie jest jednostką powołaną do realizacji zadań z zakresu pomocy społecznej. Jego celem jest świadczenie wysokiej jakości usług społecznych na rzecz mieszkańców Powiatu Rybnickiego.

Placówka zajmuje się nadzorem nad domami pomocy społecznej oraz placówkami opiekuńczo – wychowawczymi, wspieraniem rodzin zastępczych wraz z usamodzielnianiem wychowanków tych rodzin
i innymi zadaniami w zakresie pomocy społecznej.

Lokalizacja: Rybnik

 

www.pwikcl.pl
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

Realizacja wykonana dla Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Czerwionce - Leszczynach Sp. z o.o., wraz z towarzyszącym Biuletynem Informacji Publicznej. Do ciekawszych zastosowanych rozwiązań technicznych, można zaliczyć formularz zgłaszania stanu wodomierzy, przez klientów Przedsiębiorstwa.

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

 

www.ramza.org
Fundusz lokalny RAMŻA

Fundusz Lokalny „Ramża” jest pierwszą profesjonalną apolityczną i niezależną organizacją charytatywną powstałą na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

Celem Funduszu jest koordynowanie działalności dobroczynnej na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, gromadzenie, pozyskiwanie i efektywne pomnażanie środków finansowych oraz przeznaczanie ich na cele dobroczynne i społeczne.

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

 

www.nawyjazdy.pl

Strona allegro.pl
Biuro podróży Viktoria Travel

Witryna internetowa + komplet stron Allegro

Portal aukcyjny Allegro stanowi coraz bardziej znaczący kanał dystrybucji dla wielu przedsiębiorstw
i firm. Dlatego też nasza firma stanęła na wysokości zadania, wykonując zlecenie złożone przez biuro podróży Viktoria Travel, którego celem było wykonanie atrakcyjnego graficznie i funkcjonalnego zestawu szablonów aukcyjnych i strony o mnie.

Tania forma reklamy oraz łatwy sposób dotarcia do potencjalnych klientów, świadczą o popularności wśród handlowców i przedstawicieli działów marketingu, prowadzenia sprzedaży za pomocą Allegro.

Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny / Internet
 

www.as-mar.eu
As-Mar Klimatyzacje

Firma AS-MAR to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo w dziedzinie klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa, które istnieje na polskim rynku od 2002 roku.

Przedstawiciele firmy zajmują się fachowym doradztwem, dostawą, montażem oraz serwisem instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracownicza i wysoka jakość urządzeń, to główne atuty, które pozwoliły firmie wypracować stabilną pozycję na rynku oraz zdobyć zaufanie klientów.

Lokalizacja: Gliwice / Knurów

 

www.orientravel.pl
Biuro podróży Orient Travel

Już od dłuższego czasu mamy zaszczyt współpracować z Katowickim biurem podróży Orient Travel, specjalizującym się w organizowaniu wycieczek do Chin i krajów dalekiego wschodu.

Od ponad roku, dla Orient Travel wykonujemy zadania zlecone z zakresu obsługi i modyfikacji strony internetowej biura podróży. Od tego czasu wykonano szereg usprawnień, dodano wygodną w obsłudze bazę agentów współpracujących wykonaną w technologii AJAX oraz wiele innych prac edycyjnych.

Lokalizacja: Katowice

 

www.avc.pl
AVC System

Priorytetem działalności firmy AVC System są usługi z zakresu regeneracji części form wtryskowych do tworzyw sztucznych, wykrojników, tłoczników oraz części innych urządzeń technicznych poprzez napawanie /spawanie/ laserowe i obróbkę wykańczającą.

W swojej działalności firma wykorzystuje na szeroką skalę nowoczesną technologię spawania laserowego, pozwalające na perfekcyjne wykończenie obrabianych detali.

Lokalizacja: Rzeszów

 

www.tadeko.pl
Nagrobki Tadeko

Do portfolio wykonanych prac miło jest nam dopisać kolejną stronę internetową. Tym razem firma TOMcom stanęła na wysokości zadania i przygotowała jedną z najbardziej atrakcyjnych graficznie witryn w swoim dorobku. Szczególna jest strona i szczególna jest branża zleceniodawcy - nagrobki i usługi pogrzebowe.

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

 
Poprzednia [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] Następna