Start

Zobacz także nasze:

 

Mega Mold sp. z o.o. - Laserowa regeneracja form wtryskowych

Najnowsza strona internetowa naszego autorstwa to witryna firmy Mega Mold z Rzeszowa. Priorytetem działalności tej firmy jest laserowa regeneracja form do ciśnieniowego wytłaczania tworzyw sztucznych. Dzięki zastosowaniu laserowej stacji spawalniczej możliwa jest precyzyjna i dokładna obróbka metali.

Opis działalności firmy brzmi bardzo ciekawie. Równie interesująca jest sieciowa witryna Mega Moldu, w której najbardziej rzuca się w oko niebanalna animacja flash stanowiąca nagłówek strony.

Lokalizacja: Rzeszów

Kolumny głośnikowe WIGG ART

Z myślą o tych, którzy kochają muzykę i doskonałą jakość brzmienia, firma WIGG ART tworzy kolumny głośnikowe, które dostarczą niezapomnianych wrażeń dźwiękowych.

Efekt pracy firmy to wysokiej jakości kolumny głośnikowe (stereofoniczne i dla systemów 5.1), będące sumą doświadczeń zdobytych przy budowie systemów nagłośnienia wykonywanych na indywidualne zamówienie oraz współpraca z wieloma znanymi muzykami.

Lokalizacja: Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

Realizacja wykonana dla Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Czerwionce - Leszczynach Sp. z o.o., wraz z towarzyszącym Biuletynem Informacji Publicznej. Do ciekawszych zastosowanych rozwiązań technicznych, można zaliczyć formularz zgłaszania stanu wodomierzy, przez klientów Przedsiębiorstwa.

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

glebogryzarka.eu

Chcesz założyć najpiękniejszy trawnik w okolicy ?? Szukasz firmy do założenia ogrodu?? Nasz klient z Wodzisławia Śl. zrobi to dla Ciebie.

Polecamy.

Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Biuro Projektowo-Inwestycyjne OMEGA

Responsywna strona www wykonana dla biura projektowego. Charakteryzuje się stonowanym szablonem graficznym oraz przejrzystą strukturą.

Zapraszamy do odwiedzenia niniejszej witryny.

Lokalizacja: Radomsko

Zeta Zero - kolumny głośnikowe klasy High End

Co można zrobić mając do dyspozycji 100.000zł ? Można np.: dokonać zakupu unikatowych pod każdym względem najwyższej klasy kolumn głośnikowych.

Zeta Zero - to wyjątkowa propozycja dla najbardziej wymagających melomanów pragnących zamienić salon swego domu i kina domowego w elitarną scenę spektaklu dźwięków i doznań nieznanych żadnemu przeciętnemu słuchaczowi..

Nie każdy zna odczucia towarzyszące trzęsieniu ziemi o sile 3 stopni w skali Riechtera. Zeta Zero przybliżają w bezpieczny sposób dreszcz tego niezapomnianego doznania. Szukasz do swej rezydencji źródła nieskazitelnego dźwięku, łączącego w harmonię delikatne piękno i doskonałość brzmienia charakterystyczną dla klasy High-End, kolumny Zeta Zero są przeznaczone dla Ciebie

Lokalizacja: Warszawa

Sklep rowerowy rowersport.com

Kolejna realizacja naszej firmy to strona skleu rowerowego. Przejrzysty szablon graficzny, uzupełniony ostrą czerwienią, daje wrażenie lekkości i nowoczesności.

Z wartych uwagi rozwiązań technicznych, zastosowano tu m.in.: efektowny slider oraz generowanie miniaturek obrazków on-line.

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

Centrum Językowe PERFECTUM

Dla wodzisławskiej szkoły języków obcych zaprojektowaliśmy dedykowany system CMS wraz z modułami typu CRM wspomagającymi zarządzanie i administrację placówką.

System pozwala na efektywne zarządzanie m.in. płatnościami, planem zajęć i kadrami.

Lokalizacja: Wodzisław Śl.

Firma instalacyjna Kris

Rozbudowana strona wykonana dla sklepu instalacyjno-budowlanego. Jest to tzw. strona ofertowa - zbliżona w formie do sklepu internetowego, aczkolwiek pozbawiona modułu zakupów on-line.

Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych DROZD

Głównym profilem działalności firmy "DROZD" jest produkcja elementów z tworzyw sztucznych metodą wtrysku.

Produkuje przede wszystkim podzespoły sprzętu AGD, kształtki styropianowe do różnego rodzaju opakowań, a także inne elementy wykonane z tworzyw sztucznych.

Lokalizacja: Sanok - Pielnia.

TR Studios - profesjonalne studio nagrań

Profesjonalna strona dla profesjonalnego studia nagrań - jedna z najciekawszych realizacji naszej firmy. Przygotowaliśmy witrynę internetową dla jednego z najlepszych studio muzycznych w Polsce. Bogata szata graficzna, ciekawe intro wykonane
w technologii flash oraz angielska wersja strony. Po prostu cudo ;-)

Nagrywają tu m.in. ŁZY, Myslowitz, Liroy, IRA, Zbigniew Preisner i wiele innych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

TR Studios jest pierwszym polskim studiem nominowanym do nagród amerykańskiego przemysłu fonograficznego GRAMMY w czterech kategoriach:

  • najlepsza płyta rockowa amerykańska
  • najlepszy utwór
  • najlepszy singiel
  • najlepszy producent

Firma studiotomcom.pl poleca!!!

Lokalizacja: Warszawa

Meble WIGG ART - producent mebli

Firma WIGG ART jest manufakturą tworzącą meble z drewna litego i oklein naturalnych. Łączy doświadczenie i pasję, by móc zaoferować Państwu wysokiej jakości produkt wykonany z pięknego, trwałego i ekologicznego materiału, jakim jest drewno.

Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] Następna