Wycinanie liter z folii samoprzylepnej

Kategoria: Reklama multimedia

Wycinanie liter

*) cena przy dostarczeniu przez klienta gotowego projektu zapisanego w krzywych (zalecane pliki Corel CDR do wersji 14) czytaj więcej »

 

Wycinanie liter z folii samoprzylepnejNasza firma oferuje efektowne, tanie i precyzyjne wycinanie liter, grafik, logotypów oraz naklejek z folii samoprzylepnej. Jest to popularna i wygodna forma reklamy na różnego rodzaju materiałach i podłożach. Sprawdza się doskonale podczas oklejania witryn sklepowych, samochodów, tablic reklamowych oraz w wielu innych zastosowaniach. Można ją wykorzystać do wyklejenia napisów na tabliczkach przydrzwiowych, adresowych, tworzenia naklejek magnetycznych, kasetonów reklamowych, itd.

Posiadany przez nas ploter tnąco - rysujący MASTERPLOTT o szerokości cięcia 125cm pozwala na szybkie, sprawne i pewne wycięcie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów. Na bieżąco dysponujemy sporym zapasem folii w wielu kolorach, co pozwala na bieżącą realizację zamówień.

Do wyciętej folii możemy dodać tzw. transfer (samoprzylepną folię transportową) dzięki której całą wyciętą grafikę można bez problemu przenieść na dowolna przygotowaną wcześniej do naklejania powierzchnię.

Poprawnie zaaplikowane folie samoprzylepne są odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Mogą być naklejane jako reklama m.in. na wszelkiego rodzaju tablicach, szyldach, kasetonach lub szybach wystawowych. Dzięki błyszczącej powierzchni stają się eleganckim wykończeniem wszelkich reklam wewnętrznych jak i zewnętrznych.

ZAPSZAMY DO WSPÓŁPRACY ZARÓWNO KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH JAK I AGENCJE REKLAMOWE.

Oferujemy konkurencyjne ceny oraz szybki czas realizacji.


Folia samoprzylepna w rolkach

Litery i grafiki wycięte z folii samoprzylepnej możesz wykorzystać m.in. do:

  • oklejania witryn sklepowych
  • wykonania szyldów i tablic reklamowych
  • oklejania samochodów
  • wykonywania wszelkich tabliczek informacyjnych, reklamowych, adresowych, etc
  • i do wielu innych zastosowań ;-)

 

Wycinanie folii: Przygotowanie projektu

Folia samoprzylepnaWykonujemy również usługi przygotowania projektów graficznych wykonywanych reklam. Koszt projektu ustalany jest indywidualnie dla każdego klienta.

Jeśli natomiast dysponujecie Państwo własnym projektem grafiki, pliki do wycinania muszą być zapisane w postaci wektorowej (czcionki zamienione na krzywe). Przyjmujemy pliki graficzne we wszystkich typowych formatach, aczkolwiek preferujemy pliki CDR (Corel DRAW do wersji 14).

 

Wzorniki kolorów folii

Poniżej prezentujemy wzornik kolorów folii ORACAL 641 - najpopularniejszego typu folii wykorzystywanego do wycinania liter.

Wzornik folii ORACAL 641

Uwaga: pamiętaj że każdy monitor inaczej oddaje rzeczywiste kolory folii samoprzylepnej. Jeśli chcesz mieć pewność co do wyboru koloru, skorzystaj z dedykowanego wzornika kolorów dostępnego m.in. w siedzibie firmy.

 

Zobacz galerię wybranych realizacji:

Wycięte folie do wykonania tablicy reklamowej
Wycięte folie do wykonania tablicy reklamowej
Oklejenie szyby w placówce SKOK
Oklejenie szyby w placówce SKOK


Oklejenie szyby w biurze podróży
Oklejenie szyby w biurze podróży
Oklejenie szyby w biurze podróży
Oklejenie szyby w biurze podróży