Reklama i multimedia

studiotomcom.pl Strona główna Reklama, animacje flash, bannery reklamowe, multimedia

Tablice i szyldy reklamowe z plexi i PCV

Tablice i szyldy reklamoweBogatą ofertę naszej firmy uzupełniają tablice reklamowe. Wykonujemy wszelkiego typu tablice reklamowe do zastosowań zewnętrznych jak i wewnętrznych oraz służących jako elementy ozdobne. Specjalizujemy się w wykonywaniu eleganckich tablic przedstawiających logo firmy, umieszczanych zazwyczaj w siedzibach firm lub w ich przedstawicielstwach. Są one idealnym produktem do wypromowania usługi, marki lub produktu.

Wycinanie liter z folii samoprzylepnej

Litery przestrzenne dwukoloroweOferujemy efektowne, tanie i precyzyjne wycinanie liter, grafik, logotypów oraz naklejek z folii samoprzylepnej. Jest to popularna i wygodna forma reklamy na różnego rodzaju materiałach i podłożach. Sprawdza się doskonale podczas oklejania witryn sklepowych, samochodów, tablic reklamowych oraz w wielu innych zastosowaniach.

Wycinanie liter przestrzennych 3D

Litery przestrzenne dwukoloroweZajmujemy się produkcją liter przestrzennych wykonanych ze styroduru spienionego XPS.

Styrodur to popularna nazwa handlowa polistyrenu ekstrudowanyego – materiału wykonanego ze spienionego polistyrenu, zdecydowanie twardszego i mniej nasiąkliwego od styropianu, powszechnie stosowanego m.in. w reklamie, budownictwie i wielu innych branżach.

Litery przestrzenne styrodur XPS - realizacje

Litery przestrzenne dwukoloroweZapraszamy do odwiedzenia galerii realizacji naszych liter przestrzennych. Znajdą tutaj Państwo kolekcję zdjęć przedstawiających wycięte loga i szyldy wykonane z wycinanych przez nas liter.

Zobacz jak łatwo możesz zmienić wystrój swojego biura. Logo Twojej firmy może być doklejone bezpośrednio do ściany lub doczepione do eleganckiej tablicy reklamowej.

Litery przestrzenne to także nieodzowny atrybut szyldów reklamowych wiszących nad witrynami sklepów, dodający pozytywny efekt marketingowy.

Skład DTP

Ulotki, foldery, katalogi i inne realizacje reklamowe

W ramach wykonywania naszych zleceń, w dorobku firmy, znalazł się szereg realizacji o charakterze reklamowym: ulotek, wizytówek, papieru firmowego, kopert firmowych, bannerów reklamowych, ect.

Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjne grafiki, wykonamy skład materiałów do druku oraz przelejemy z ekranu monitora na papier najpiękniejsze projekty reklam jakie widziałeś/aś.

Bannery FLASH dla stron www

Zobacz jak łatwo możesz zaznaczyć swoją obecność w sieci za pomocą atrakcyjnych graficznie bannerów reklamowych, wykonanych w technologii animacji Flash. Dzieki możliwościom jakie daje animowana grafika wektorowa, można szbko tworzyć efektywne animacje, o stosunkowo niewielkich rozmiarach, doskonale nadające się na strony www.

Agencja reklamowa - cennik detaliczny

Materiały wykorzystywane w reklamie

Reklama i multimedia