Szkolenia i kursy informatyczne

studiotomcom.pl Strona główna Szkolenia i kursy

Centrum Kształcenia Zapraszamy państwa na szkolenia i kursy informatyczne realizowane wraz z firmą PRESTIGE - Europejskie Centrum Kształcenia, zapewniającą obsługę logistyczno-organizacyjną. Oferujemy najwyższą jakość szkoleń, miłą atmosferę i wiedzę przekazywaną w łatwy i przystępny sposób oraz utrwalaną za pomocą ciekawych ćwiczeń.

Szkolenia realizowane są w dowolnym miejscu w kraju wskazanym przez zamawiającego. Mogą być to zarówno hotele jak i siedziby firm.

Szkolenie z edytora tekstu Microsoft Word

Microsoft Word to aktualnie jeden z najpopularniejszych na świecie procesorów tekstu. Ma ogromne możliwości jeśli chodzi o pracę nad tekstem i elementami graficznymi. Oferuje dużo rozbudowanych funkcji, dzięki którym praca z tekstem może być szybka i wygodna.

Tworzenie stron WWW opartych na technologiach (X)HTML i CSS

Nasze szkolenie ma charakter teoretyczno-praktyczny. To znaczy, że po zapoznaniu się z teorią realizowane są ciekawe ćwiczenia praktyczne, które są niezbędne do utrwalenia poznanej wiedzy. Pod koniec szkolenia uczestnicy korzystając ze zdobytej wiedzy wykonują samodzielnie statyczną stronę internetową z wykorzystaniem wcześniej poznanych technologii.

Podstawowy kurs PHP

PHP to skryptowo-obiektowy język programowania działający po stronie serwera. Język swoją popularność zyskał między innymi dzięki możliwościom jakie oferuje: łączenie z wieloma popularnymi bazami danych przy użyciu identycznego interfesju, szyfrowanie dzięki funkcjom kryptograficznym, możliwość zintegrowania z platformą .NET, kompresja dzięki algorytmom GZip i BZip2, obsługa wielu protokołów i wiele innych.

Zaawansowane tworzenie stron WWW opartych na PHP i MySQL

Obecnie najpopularniejszym sposobem tworzenia zaawansowanych, dynamicznych stron WWW jest użycie języka PHP i bazy danych MySQL. Technologie te zyskały wielu swoich zwolenników dzięki możliwościom jakie oferują i bezpłatnemu dostępowi. Za ich pomocą jest tworzona zdecydowana większość internetowych aplikacji, z których korzystasz: sklepy internetowe, blogi, fora, systemy CMS, systemy przeglądania poczty email on-line.

Linux szkolenie podstawowe - wprowadzenie do systemu

Linux jest systemem operacyjnym wzorowany na Unix`ie. System ten możemy rozpowszechniać za darmo i dowolnie modyfikować, ponieważ jest oparty na licencji wolnego i otwartego oprogramowania. Jego kod źródłowy może być dowolnie wykorzystywany, modyfikowany i rozpowszechniany. Coraz częściej jest wykorzystywany przez administracje rządowe i samorządowe, wielkie firmy i korporacje.


Szkolenia informatyczne